PORTÁL VČELAŘE: Rozleťte se s námi v on-line prostoru

Vážení přátelé,

jako první máte možnost vyzkoušet Portál včelaře, který pro Vás v průběhu měsíce září spouštíme v testovací verzi, na portálu již delší dobu pracujeme. Přes portál Vám bude všude k dispozici nejen on-line verze časopisu Včelařství, ale také další funkcionality, z nichž některé již jsou naprogramované, další připravujeme.

Portál včelaře má především pomáhat členům ČSV najít co nejvíce informací na jednom místě. Český svaz včelařů se tak stále modernizuje a přesouvá do digitálního věku, aby byl i v současné době blíže své členské základně, pomáhal Vám zvyšovat úroveň péče o svá včelstva, a zároveň usnadňoval přístup k informacím. Portál je přehledný, uživatelsky příjemný a lehce ovladatelný.

Na portálu nyní naleznete:

své údaje s možností požádat o jejich editaci,

údaje o své ZO, kontakt na důvěrníka/y,

on-line časopis Včelařství,

výsledky vyšetření včelstev,

náhled do veřejné části LPIS – Portál farmáře, na Vaše stanoviště.

Časem rovněž plánujeme spustit i další moduly, např. on-line požadavek na léčiva, ankety, mapa prodejců medu (převedení z webu pod portál), kalendář akcí (akce ZO, termíny pro odevzdávání formulářů nebo odevzdání vzorků, vzdělávací akce, kulturní akce apod.), aby Vám nic důležitého neuteklo, případně bonusový program u našich partnerů pro členy svazu a další.

Vyzkoušejte si portál již nyní v jeho testovací verzi, upozorněte na případné nedostatky, nebo nám sdělte své nápady k dalšímu vylepšení. Se systémem, jeho funkcionalitami a benefity budeme členskou základnu postupně blíže v následujícím období seznamovat na webu a v časopisu.

Portál dostupný zde https://www.portalvcelarstvi.cz/login